اسکن و آنالیز سه بعدی بدن

اسکن و آنالیز سه بعدی بدن ، یکی از خدمات ارائه شده در بخش ارزیابی هاست که با استفاده از دستگاه پیشرفته اسکن سه بعدی انجام میگیرد . و برنامه ای قدرتمند آن را آنالیز می نماید . این اسکن سه بعدی در دو بخش به ما کمک می کند . یکی ارزیابی پاسچر ( وضعیت قرارگیری مفاصل و عضلات ) و دیکری بخش تناسب اندام .

در این اسکن دکتر فیزیوتراپیست می تواند انحرافات مفصلی موجود را بررسی کند و با آنالیز اطلاعات و سنجش زوایای بدن در کنار معاینه فیزیکی ، انواع انحرافات مفصلی و عضلانی مانند قوز ، گودی کمر ، اسکولیوز ، نامتقارن بودن اجزاء بدن ، زانوی پرانتزی و ضربدری و حتی صافی کف پا را تشخیص دهد

اسکن و آنالیز سه بعدی بدن

همچنین این اسکن به ما نشان می دهد که قطر هر ناحیه از بدن چقدر است (مثلا دور شکم و … ) و در اسکن های متوالی می تواند روند تغییرات بدن شما را بر اثر درمان ها و رژیم های لاغری و ورزش نشان دهد .

یکی دیگر از مهم ترین کاربرد های اسکن و آنالز سه بعدی مشخص شدن درصد چربی بدن و میزان کالری پایه  بدن است . این پارامتر ها به متخصص تغذیه کمک می کند تا رژیم تغذیه ای مناسب شما را با دقت بالاتری ارائه دهد و همچنین بتواند روند تغییرات لاغر یا چاق شدن شما را رصد کند .

آنالیز سه بعدی بدن

به طور کلی ای تست یکی از تست های پیشرفته ای است که هم در تشخیص کمک کننده است  و در بررسی روند تغییرات .

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *